KONTAKT

Jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu... 

  • Ręcznie szyte poduchy
    ozdobne i dekoracyjne
    Zapraszamy
  • Zabawki, lalki, koce, pościel
    oraz elementy pokoju dziecięcego
    Zapraszamy

BETTYART

Betty Art To mała pracownia krawiecka, w której tworzymy niepowtarzalne, ręcznie projektowane i szyte zabawki, dekoracje do pokoi dziecięcych, oraz wszystko to, co przestrzeń dziecięcą czyni jeszcze piękniejszą.

PERSONALIZACJA

To, co wyróżnia naszą pracownię to nieskończenie wiele możliwości personalizacji zamówionych produktów. Na ukochanej lali możemy wyhaftować imię właścicielki, poduszkę ozdobić wizerunkiem bohatera ulubionej bajki.

DLA DZIECI

Wiemy, jak wymagającymi Klientami są dzieci,
dlatego w każdą naszą pracę wkładamy całe serce i uwagę, oddając w Państwa ręce rzeczy starannie wykonane, trwałe, bezpieczne, do przytulania i kochania.

WYBRANE REALIZACJE

OFERTA

Ręcznie szyte poduchy ozdobne

Oryginalne i personalizowanie poduchy to wspaniały pomysł na prezent. Realizujemy zamówienia indywidualne oraz wg projektu Klienta.

Lalki z materiału

Wiemy, jak wymagającymi Klientami są dzieci, dlatego w każdą naszą pracę wkładamy całe serce i uwagę, oddając w Państwa ręce rzeczy starannie wykonane, trwałe, bezpieczne, do przytulania i kochania.

Koce i pledy dla dzieci oraz dorosłych

Każda rzecz, która u nas powstaje krojona jest na miarę przyszłego właściciela. Dajemy Państwu możliwość wyboru spośród wielu wzorów i kolorów dostępnych u nas materiałów, a tkaniny, z których szyjemy są najwyższej jakości, bezpieczne dla dzieci.

Pościel

Dzieci uwielbiają rzeczy stworzone specjalnie dla nich, a my uwielbiamy tworzyć dla dzieci. Realizujemy zamówienia indywidualne oraz wg projektu Klienta.

Wystrój pokoju dziecięcego

Jeśli masz pomysł na wystrój pokoju dziecięcego zapraszamy do kontaktu :) tel.: +48 510 477 217